PŘÍBĚH eTRUHLÁRNY

Psal se rok 2006, když zakladatelé společnosti Zdeněk Lanc, Karel Kašička a Petr Blažek otevřeli první provozovnu v Praze 10. Firma velmi rychle rostla, zakázky přibývaly, a tak se celý tým, čítající tehdy 10 zaměstnanců, přestěhoval do nové truhlářské dílny v Pitkovicích. Následný obchodní růst a větší pracovní prostor umožnil investovat do potřebného technologického vybavení a rozjet naplno zakázkovou výrobu.

Dalším důležitým milníkem společnosti byl rok 2013 a opětovné stěhování do většího areálu, tentokrát do Uhříněvsi v Praze 10. Zdejší prostory dovolily firmě vybavit pracoviště polo-automatizovanými obráběcími CNC stroji, zámečnickou dílnou a moderní lakovnou, a zdvojnásobit tak výrobní kapacity včetně navýšení počtu zaměstnanců na 16. Majitelům se tak začal postupně plnit jejich původní podnikatelský záměr a sen – stát se předním českým dodavatelem atypických interiérů s důrazem na unikátní design a komplexní služby s dodávkou na klíč.

  • "POKRAČOVÁNÍ

Během dalších let se firma neustále dynamicky rozvíjela a její nároky na prostor, technologie a administrativní zázemí byly stále větší. Tehdy se začala v hlavách jednatelů společnosti rodit myšlenka na vlastní zázemí pro podnikání. A tak v roce 2016 zahájili jednání o koupi areálu bývalé Parketárny v Úvalech u Prahy, opuštěného místa s historií truhlářské výroby, které bylo přímo ideální k naplnění veškerých aktuálních i budoucích potřeb společnosti. Mnohdy nejednoduchá jednání vyvrcholila v roce 2019 získáním dotace na rekonstrukci a následným zahájením stavby v dalším roce. Po několika letech plánování, výstavby a revitalizace bylo toto úsilí zakončeno úspěšnou kolaudací a kompletním přestěhováním celého podniku do nových prostor na konci roku 2022. Díky novému, většímu prostoru došlo také k rozšíření technologického zázemí o moderní automatizované stroje (nářezové centrum, olepovačka, hitech lakovna).

A jak je na tom eTruhlárna dnes? Aktuálně firma zaměstnává 40 stálých zaměstnanců, každý měsíc pracuje na 35 nových zajímavých projektech a dosahuje ročního obratu ve výši 100 mil. Kč. Pro zajištění nejvyšší kvality má aktuálně vybudovanou stabilní síť spolehlivých partnerů a dodavatelů po celé ČR a Evropě. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru a zaměstnancům s vysokou odborností je schopna uspokojit širokou škálu zákazníků, od soukromých osob přes státní podniky až po významné nadnárodní společnosti. Svou důvěru si společnost získala také u předních českých architektů. Ve spolupráci s nimi se realizované projekty pravidelně umísťují na předních místech prestižní soutěže Kanceláře roku.

PŘIJĎTE NÁS NAVŠTÍVIT

Zajímá Vás více? Rádi Vás uvítáme v krásném prostředí našeho showroomu v Úvalech.

Zdařilá rekonstrukce původní mnoho let nepoužívané parketárny vyvrcholila otevřením nových moderních prostor eTruhlárny:

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. 

REKONSTRUKCE OBJEKTU PARKETÁRNA ÚVALY

V roce 2019 získala společnost eTruhlárna, s.r.o. podporu z Evropského fondu pro regionální rozvoj, realizovanou v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (reg. č. CZ.01.2.07/0.0/0.0/18_238/0015001). Cílem projektu byla úprava brownfieldu bývalé parketárny v Úvalech.